Párty, rozloučení a poslední výlet!

3. srpna 2015 v 18:46 | Šárka |  Dánsko Letní škola 2015
Letní škola v Dánsku

V přístavech dánských měst, což se mi moc líbí, mají uměle vytvořené pláže s barem, lehátky, stolním fotbálkem nebo třeba volejbalovým hřištěm, k tomu pouští nějaký housík a celkově to má hrozně pohodovou atmosféru. Na takové pláži jsme měli rozlučkovou párty, kde nám prodávali vše za 5 DKK, pivo, salát, párek a podobně. Bylo celkem chladné počasí a brzo jsme se rozešli, abychom se mohli připravit na větší párty v baru v centru.


Na cestě do baru se nás naskládalo asi osmnáct lidí do dvou aut, takže velká zábava, auta k prasknutí, selfíčka, videa a adrenalin pro řidiče. V baru byla akce - drinky za polovic do půlnoci, což znamená 35 DKK, v plné ceně 70. Kluci nakupovali litrová piva v obrovských umělohmotných džbánech. Jakmile odbyla půlnoc, přesunuli jsme se do baru kousek vedle, kde měli tuto akci až do jedné do rána. No co, vychytralí šetřiví Češi.

Druhý bar byl jiného stylu, takový více undergroundový. Zaujala nás hra s kelímky vyskládanými na stole na straně parketu. Dva týmy, dva ping pongové míčky, kterými se snažíte trefit do kelímků druhého týmu na opačné straně stolu z pola plných vodkou s džusem. Kluci už byli na mol, tak jsem to vždycky vypila já. Hráli jsme s Dánama, klasika, dva hokejové národy proti sobě, nevedli jsme si špatně, ale bohužel nakonec jsme letošní hokejové vítězství nad Dány neobhájili. :-)


V sobotu, v den odjezdu, který nás čekal až v devět hodin večer, se naše cestovatelská pětka vydala do pirátského městečka Juelsminde a krásného cihlového Vejle, kde nás překvapila nádherná ulice s barevnými deštníky.
Pak už jen rozloučení u autobusu a odjezd. Sbohem Dánsko!! Bylo mi v tom království kol, lega, luk a moře příjemně!! :)

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama